Test Smaku i Węchu

Test Smaku i Węchu to rozwiązanie, które w bardzo prosty sposób umożliwia przebadanie smaku i węchu. Dzięki zdalnej formie, test dostępny jest dla wszystkich: zarówno osób indywidualnych, jak i organizacji. Jeśli Ciebie lub Twoich bliskich, podopiecznych, pracowników, pacjentów, męczą niepokojące objawy, kup test na stronie www.zbadajsmakiwech.pl. Po otrzymaniu pakietu, wykonasz test samodzielnie w każdym miejscu z dostępem do Internetu. Postępuj zgodnie z podaną instrukcją - wiarygodny wynik otrzymasz natychmiast.

Test Smaku i Węchu dedykowany jest osobom indywidualnym, podmiotom zajmującym się leczeniem COVID-19, poradniom POZ oraz placówkom medycznym, zajmującym się diagnostyką i leczeniem schorzeń: otorynolaryngologicznych, neurodegeneracyjnych, psychiatrycznych, onkologicznych.

Zalety Testu Smaku i Węchu

Po zakupieniu testu, zostanie on dostarczony w miejsce, w którym aktualnie przebywasz. Wykonasz test samodzielnie i zdalnie, bez pomocy wykwalifikowanego personelu.
W poprawnym wykonaniu testu pomaga czytelnie opracowana instrukcja, dzięki czemu masz pewność, iż prawidłowo przeprowadziłeś badanie.
Eliminujesz konieczność dojazdu do placówki medycznej, co może być kłopotliwe, zwłaszcza w sytuacji, gdy masz do niej daleko lub gorzej się czujesz.
Możesz zakupić test indywidualnie - dla siebie i swoich bliskich, do przychodni - dla swoich pacjentów, do placówki - dla podopiecznych, do firmy - dla pracowników.
    UMOWA O DOFINANSOWANIE PROJEKTU W RAMACH PROGRAMU OPERACYJNEGO INTELIGENTNY ROZWÓJ
    „System do wykrywania zaburzeń smaku i węchu oparty na badaniu wykonanym samodzielnie w domu pacjenta”

     

Kontakt

TEST SMAKU I WĘCHU
Aleja Obrońców Tobruku 1/1
10-092 Olsztyn

info@testsmakuiwechu.pl
www.testsmakuiwechu.pl
+48 89 651 06 80

Back to top